Teşkilat Dizisi Neden Yok? Teşkilat 1 Ocak'ta Niye Yayınlanmadı?

0

TRT 1 dizisi Teşkilat’ın ekrana gelmemesi izleyicileri şaşırttı. Dizide öyle bir gelişme yaşandı ki duyunca şaşıracaksınız. Güncel olarak merak edilenler ise tek tek yanıt buluyor. Son zamanlara damgasını vuran yapımın yayınlanmamasının ardında yatan sebep ne?

Teşkilat Neden Yayınlanmadı?

Teşkilat dizisi yayınlanmadı çünkü yılbaşı nedeniyle çekimlere ara verildi. Ancak 8 Ocak 2023’te ekrana gelecektir. Hatırlanacağı üzere 1 Ocak 2023 tarihinde yeni bölümü ekrana gelmemişti. Deniz Baysal Yurtçu, Murat Yıldırım, Turgut Tunçalp, Serdar Yeğin ve Yunus Emre Yıldırımer’in oynadığı dizi, heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam edecek.

Teşkilat Son Bölümünde Yaşananlar

“Terör kampından elde edilen büyük başarının ardından İstanbul’a dönen ekibi yeni görevler beklemektedir. Planı sekteye uğrayan Hartley, amacına ulaşmak için gözünü karartır. Kamptan elde ettiği verilerle çalışmaya koyulan ekip üyeleri, yapılacak kanlı bir eylemin ucunu yakalar. Geçmişin gölgesinin peşini bırakmadığı Efkar, Hasan Atmaca hakkında bazı şeyleri Ömer’e açıklama kararı alır. Korkut, hesaba katmadığı birisiyle karşılaşınca tehlikenin enselerinde olduğunu öğrenir. Kimsenin ummadığı bir planı olan Hartley ise planını yönetirken en büyük cezayı kendisine keseceğinden habersizdir.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir