Survivor'un Kadın Yarışmacıları Belli Oldu! Acun Ilıcalı Tek Tek İsim Verdi!

0

Survivor 2023 için hazırlıklar sürüyor. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile birlikte kadın yarışmacıları tek tek açıkladı. Peki hangi yarışmacılar programda yerini alacak? Survivor’da geri sayım sürerken, ilk olarak erkek yarışmacıların bir kısmı açıklanmıştı. Acun Ilıcalı ikinci müjdeyi verdi.

Survivor’da Yarışacak Kadın Ünlüler!

Survivor’da yarışmasını beklediğimiz kadın ünlüler Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Listede Zeynep Alkan, Seçtin Piriler ve Cansu Tuman bulunuyor. Üç kadının yanı sıra erkek yarışmacılar hakkında da bilgi verilmişti. En kısa sürede Acun Ilıcalı’nın tüm kadroyu duyurması bekleniyor.

Erkek Yarışmacılar da Açıklanmıştı!

Survivor’da yarışacağı kesinleşen erkekler de Acun Ilıcalı aracılığıyla duyurulmuştu. Listede Yusuf Güney, Berdan Mardini, Murat Eken ve Ümit Erdim bulunuyor. Dolayısıyla Survivor 2023 sanılanın aksine çok daha renkli ve heyecanlı geçecek. Bakalım başka hangi yarışmacılar Survivor 2023’te yerini alacak hep birlikte göreceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir