Survivor 2023'te İki Yarışmacı Birden Dayanamadı ve Adadan Ayrıldı!

0

Survivor 2023’te yaşanan olaylara bir yenisi daha eklendi. Ümit Erdim, geçtiğimiz hafta adaya veda etmişti. Şimdi ise veda vakti iki isme geldi. Adada daha fazla dayanamadıklarını ifade ettiler. Bu nedenle artık yarışmayacaklar. Peki adadan ayrılan isimler kimler?

İki Yarışmacı Erkenden Veda Etti!

Survivor 2023’e damgasını vuran olayla birlikte iki yarışmacının adaya veda ettiği ortaya çıktı. Bu gelişmeler neticesinde herkes şok oldu. Çünkü kimse böyle bir ayrılık beklemiyordu. Berdan Mardini ve Seçkin Piriler’in adadan ayrıldığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada neden ayrıldıklarını da duyurdu.

Adapte Olamadılar!

Berdan Mardini ve Seçkin Piriler’in adadan ayrılma nedenleri de belli oldu. Mardini için sağlık sorunları sebep gösterilirken, Piriler ise adaya adapte olamadığı için yarışmadan çekildi. Bu gelişme neticesinde adada bir süre eleme olmayacağı konuşuluyor. Detayları Acun Ilıcalı açıklayacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir