Sevdiğini Kadını Hor Gören Adama Esra Erol'dan Tepki!

Esra Erol’dan gelen açıklamalar dikkat çekti. Sevdiği kadını hor gördüğü belirtilen adamın Tiktok videoları izlendi. Erdi’nin Gamze’ye karşı iyi davranmadığı anlaşılıyor. Bu nedenle ikili arasında yaşananlar tepki çekti. Gamze’nin annesi de olaya dahil olunca ortalık karıştı.

Terlikle Kovaladı!

Erdi’nin vurdumduymaz cevaplarından ötürü Gamze’nin annesi sinir krizi geçirdi. Ancak Gamze’nin tavırlarına da sinir olmasından ötürü kızını kovalamaya başladı. O esnada güvenlikler olaya müdahale etti ve kadına engel oldu. 

Sosyal Medyada Tepki Çekti

Olayla birlikte sosyal medya büyük tepki gösterdi. Kullanıcılar, programda yaşananları anlamadığını belirtti. Erdi’nin Gamze’ye karşı olan tavırları eleştirilmeye devam ediliyor. Esra Erol’un yeni bölümünde neler yaşanacağı ise bilinmezliğini korumakta. Bu noktada bizleri başka nelerin beklediğini paylaşmaya devam edeceğiz. ATV’deki program iyice bambaşka bir hal almış gibi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir