Seren Serengil’in Yeni Programı ve Partneri Belli Oldu! Arto ve Bircan Bali’ye Büyük Rakip Olarak Ekranlara Dönüyor!

0

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programından mobbing nedeniyle ayrılan Seren Serengil şimdi Arto ve Bircan Bali’ye büyük rakip olarak ekranlara dönüyor. İşte Seren Serengil’in yeni kanalı ve partneri…

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programından ayrılan ve istifa nedenini “programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından uğradığım sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarımın, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım.” sözleriyle açıklayan Seren Serengil’in yeni adresi belli oldu.

Seren Serengil’in yeni programı Youtube kanalında yayınlanacak. Bu programı sisi lakaplı Seyhan Soylu’yla beraber yürütecek. Seren Serengil ve Seyhan Soylu sunuculuğu ve yorumculuğunda olan yeni programın Söylemezsem Olmaz’dan daha çok ses getireceği de iddialar arasında yer aldı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir