Seren Serengil’in Koltuğuna Kim Getirildi? Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Yorumcusu Belli Oldu!

0

Beyaz TV ekranlarındaki Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Seren Serengil’in boşalan koltuğuna seçilen isim belli oldu. İşte Söylemezsem Olmaz’ın yeni ismi…

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programından ayrılan Seren Serengil, istifa nedenini sosyal medya hesabından açıklayarak “programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından uğradığım sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarımın, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım.” ifadelerine yer vermişti. Seren Serengil’in gitmesiyle boşalan koltuğa kimin geleceği de merak konusu olmuştu.

Söylemezsem Olmaz’ın boşalan koltuğuna Ebru Şancı getirildi. Arto ve Bircan Bali ile programı sunacak kişinin Ebru Şancı olması eleştirileri beraberinde getirdi. Sosyal medya kullanıcıları tarafından Ebru Şancı’nın istenilen reytingi veremeyeceği belirtildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir