Seda Ocak, Acun Ilıcalı'ya Dakikalarca Yalvardı: İkiziyle Aynı Takımda Olmak İstiyor

0

Seda Ocak, İkiziyle Aynı Takımda Olmak İçin Yalvardı

Survivor All Star’da yaşanan son dakika gelişmeleriyle birlikte eski yarışmacılar Sema Aydemir, Hilmicem ve Avatar Atakan’ın yarışmaya dahil olacağı açıklandı. Bu haberin ardından Mavi takım yarışmacılarından Seda Ocak, ikizi Sema ile aynı takımda olma isteğini Acun Ilıcalı’ya dile getirdi.

Turabi ve Nihat’ın Vedasıyla Sürpriz İsimler Yarışmaya Katılıyor

Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve tedavileri tamamlanan Turabi Çamkıran ve Nihat Altınkaya’nın Survivor All Star’dan ayrılması sonrasında, boşalan kontenjan için eski yarışmacılar yeniden yarışmaya dahil edildi. Bu kapsamda Sema Aydemir, Hilmicem ve Avatar Atakan’ın geleceği, Acun Ilıcalı tarafından konseyde müjdelendi.

Seda Ocak’ın Duygusal İsteği

Sema Aydemir’in Kırmızı takıma geçeceği haberi üzerine, Mavi takım yarışmacısı Seda Ocak, duygusal bir istekte bulundu. Konseyde Acun Ilıcalı’ya seslenen Seda, ikiziyle aynı takımda olmak istediğini ifade etti. Ailesinin çok üzgün olduğunu dile getiren Seda, “Annem ve babam çok üzülüyorlar. Ne yendiğime sevinebiliyorlar ne onun yendiğine sevinebiliyorlar. Hep birimiz aç, hep birimiz sefalet, hep birimiz üzgün” şeklinde konuştu.

Dostane Rekabetin Talebi

Seda Ocak, Acun Ilıcalı’ya yaptığı konuşmada, ikiz kardeşiyle aynı takımda olmanın kendileri için daha iyi olacağını dile getirdi. Dostane rekabetin talebinde bulunan Seda, aynı takımda olmalarının oyunda rekabeti artırmayacağını, aksine daha iyi bir atmosfer sağlayacağını ifade etti.

Bu istek, Survivor All Star yarışmasında duygusal ve rekabet dolu anların yaşandığına işaret ediyor. Acun Ilıcalı’nın bu talebe nasıl bir yanıt vereceği ise merakla bekleniyor

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir