Şarkıcı Zeynep Bastık'tan Acı Haber Geldi! Omurga Kemikleri Kırıldı!

0

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık’tan kötü haber geldi, omurga kemikleri kırıldı! 2 gün öncesine kadar merdivenlerden düşmüş olduğunu belirtmiş olan Zeynep Bastık kısa süre ekranlara ara verecek gibi duruyor.

Her paylaşımı ile her şarkısıyla sık sık gündemde yer alan Zeynep Bastık bu kez severlerini perişan edecek bir haberle gündeme geldi.

Ünlü Şarkıcı Zeynep Bastık bugün sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımları ile 2 gün öncesine kadar merdivenlerden düşmüş olduğunu ve omurga kemiklerini kırmış olduğunu açıkladı. Kısa süre ekranlara ara verecek olduğunu belirtmiş olan ünlü oyuncu Zeynep     Bastık, “Selam dostlar. Ben iki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum.

Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum ama iyi olacağım. Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm… Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum” sözlerini ifade ederek paylaştı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir