Şarkıcı Berkay Hayranlarını Üzdü! Yine Alkollü Yakalandı ve Ortalığı Karıştırdı!

0

Şarkıcı Berkay gündemden düşmüyor. Daha öncede alkol alarak olaylara karışan 2 çocuk babası Berkay yine alkollü olduğu iddia edilen yeni bir olaya karıştı. Eğlenceden çıkan Berkay Maslak’ta trafik çevirmesine yakalandı. Orada da olay çıkardığı iddia ediliyor.

Artık Trafiğe Çıkamayacak!

Seyir halindeyken çevirmeyi gören Berkay çevirmeye girmek istemedi. Ayrıca polis memurlarıyla da tartıştığı iddia ediliyor. Kamera kayıtlarının ise emniyette bulunduğu söyleniyor. Alkollü araç sürmekten Şarkıcı Berkay trafikten 2 yıl men edilmiş. Şarkıcının yanında eşinin de bulunduğu ve aracı bırakarak oradan ayrıldıkları da iddia ediliyor.

Daha Öncede Yakalandı!

Daha önceden de alkollü araç kullanarak yakalanan Berkay şu sözleri dile getirmişti. “Alkollü araç kullanmam çok saçma. Büyük hatalıyım zaten ama kısa mesafe sürdüğüm için sıkıntı yok”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir