Eski İki Sevgili Burak Deniz ve Büşra Develi Tekrar Bir Arada!

0

Eski sevgilisi Burak Deniz ile barıştığı söylenen güzel oyuncu Büşra Develi sessizliğini bozdu. Develi, “Böyle haberlerle bahtımı kapatma” diyerek hakkında çıkan haberleri yalanladı.

2018 yılında Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaştığı Şahmaran dizisi ile gündeme gelen Burak Deniz ile 3 yıllık ilişkisine son veren Büşra Develi, birlikte görüntülendi. Taksim’de bir mekanda sohbet ederken görüntülenen çiftin barıştığı iddia edilince Develi’den yanıt gecikmedi.

Oyuncu Büşra Develi, 3 yıldır aşk yaşadığı Burak Deniz’le barıştığı iddialarına ilk kez yanıt verdi.

Oyuncu Büşra Develi ve Burak Deniz, 3 yıllık aşklarını 2018 yılında sonlandırdı. İkilinin yeniden bir araya geldiği iddia edildi.

İLK KEZ KONUŞUYOR

Çiftin geçtiğimiz günlerde Taksim’de tanıştığı söylendi. Büşra Develi bu konuda ilk kez konuştu.

“BENİM KISMETİMİ KAPATMAYIN”

Büşra Develi, “Sadece yolda karşılaştık. O zamanlar ikimizin de birbirimizin hayatında bir yeri vardı. Çok samimi kahve içtik. O günleri hatırladığım bir karşılaşma diyebiliriz. Ama tabii ki bu bir aşk ilişkisi değil. kimse yok Ve böyle haberlerle bahtımı kapatma.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir