Samsung Galaxy F62 Modelinin 64MP Kamerayla Geleceği Doğrulandı

0

Samsung, Galaxy F62 modelini 15 Şubat’ta Hindistan’da tanıtacak. Akıllı telefon gücünü şirketin kendi geliştirdiği Exynıs 9825 yonga setinden alacak. Bununla birlikte 7.000mAh kapasiteli devasa bir bataryaya sahip olacak. Tanıtıma çok kısa bir süre kala şimdi de cihazın yeni bir özelliği ortaya çıktı. Ayrıca Samsung, yaklaşan Galaxy F62 modelinin 64MP arka kamerayla birlikte geleceğini doğruladı.

Bu 64MP ana kamera, dörtlü kamera kurulumu içerisinde yer alacak. Aynı zamanda cihazın kamera delikli bir ekrana sahip olacağını söyleyelim. Bununla birlikte akıllı telefonun dörtlü kamera kurulumu henüz detaylanmış değil. Şimdilik sadece 64MP ana kameraya sahip olacağını biliyoruz. Ancak geri kalan sensörlerin ultra geniş açılı, derinlik ve makro özellikli olabileceğini söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz hafta Galaxy F62 modeli ile ilgili pek çok rapor ortaya çıktı. Bu raporlara göre cihazda 6,7 inç boyutunda bir ekran yer alacak. Bununla birlikte 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olacak. Ancak şirketin farklı depolama alanı seçenekleri sunmasını da bekliyoruz. Ayrıca ekrandaki kamera deliği içerisinde ise 32MP özçekim kamerası bulunacaktır.

Henüz cihazın fiyatı konusunda resmi bir açıklama mevcut değil. Ancak söylentilere göre akıllı telefon yaklaşık 345 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Bununla birlikte cihazda mavi ve yeşil renk seçeneklerinin olacağı söyleniyor. Akıllı telefonda USB Type-C portunun yanı sıra 3,5mm kulaklık jakı da mevcut olacaktır.

Cihazın resmi tanıtımı 15 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgileri ve teknik özellikleri sizlere aktardık. Akıllı telefonun tüm özelliklerini zaten çok kısa bir süre içerisinde öğreniyor olacağız. Bununla birlikte akıllı telefon tanıtıldığı gibi tüm özellikleriyle Teknobuk.com üzerinden sizlerle paylaşacağız.

“Samsung Galaxy F62 Modelinin 64MP Kamerayla Geleceği Doğrulandı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir