Redmi Note 10 Pro Modelinin Resmi Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı

0

Xiaomi, Redmi Note 10 ve Note 10 Pro modellerini 4 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile birlikte piyasaya sürecek. Bu modellerin yanı sıra Note 10 Pro Max isminde daha üst seviye bir varyant da görebiliriz. Bununla birlikte son zamanlarda söz konusu modellere daha yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Redmi Note 10 Pro modelinin resmi tanıtım görseli ortaya çıktı.

Ortaya çıkan görseller, yaklaşan modelin kamera modülüne ışık tutuyor. Bu doğrultuda cihazda Mi 10 Ultra modelindeki kamera tasarımından ilham alındığını görmekteyiz. Aynı zamanda bu kamera modülünün etrafında gümüş renginde çizgiler yer aldığını da görüyoruz. Tanıtım görselinin yanı sıra cihazın perakende satış kutusunun fotoğrafı da ortaya çıkmış durumda.

Resimlerden de görebildiğimiz kadarıyla kamera modülünde iki büyük ve iki küçük kamera sensörü yer alıyor. Bununla birlikte LED flaş ve Lazer AF sensörü de bu modül içerisinde kendine yer bulacak. Redmi, Note 10 serisinden farklı olarak Redmi K40 serisini de piyasaya sürecek. Bu serideki modellerin detayları da son günlerde ortalıkta dolanıyor.

TENAA’da ortaya çıkan görseller, K40 serisinin de benzer bir kamera kurulumuna sahip olabileceğine işaret ediyor. Bununla birlikte K40 Pro modelinde Snapdragon 888 işlemcisi yer alacak. Standart K40 modelinde ise Snapdragon 870 işlemcisinin yer alacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda her iki modelde de 120Hz AMOLED ekranın bulunacağını belirtelim.

Redmi K40 serisi, amiral gemisi modeller ile birlikte karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra Redmi Note 10 serisi ise Snapdragon 700 serisi işlemciler ile güçlü bir orta sınıf seri olacaktır. K40 serisi 25 Şubat tarihinde tüm özellikleri ile birlikte tanıtılacak. Bununla birlikte Note 10 serisi ise belirttiğimiz gibi 4 Mart’ta karşımıza çıkacak.

“Redmi Note 10 Pro Modelinin Resmi Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir