Realme, Narzo Oyun Aksesuarlarını Piyasaya Sürecek

0

Realme, kısa süre önce Hindistan’da çok beklenen Realme X7 serisini tanıttı. Sadece birkaç gün sonra, şirket sosyal medya hesaplarında “Narzo 30 serisi” hakkında tanıtımlar paylaşmaya başladı. Yaklaşan modeller hakkında birçok söylenti ve spekülasyon mevcut. Şimdi ise Realme’nin Narzo 30 serisi ile birlikte Narzo oyun aksesuarlarını da piyasaya sürmeyi planladığı söylenmektedir.

Ishan Agarwal, özellikle Realme konusunda sağlam kaynaklardan haberler paylaşmaktadır. Agarwal, bu sefer de Realme’nin Narzo markalı birkaç oyun aksesuarı piyasaya süreceğini iddia etti. Bu aksesuarlara oyuncu faresi ve mouse pad gibi nesneler dahil olabilir. Bununla birlikte yerleşik tripod standı olan bir web kamerası da görebiliriz. Şimdilik bu aksesuarların çeşidi konusunda fazla bilgiye sahip değiliz.

Aşağıdaki görselden de görebileceğiniz gibi fare altlığının köşesinde “Narzo” logosu yer almaktadır. Ayrıca bu fare altlığı geometrik ve parlak mavi desene sahiptir. Oyuncu faresine gelirsek birçok kişi başka markaların mevcut modellerine benzetebilir. Özellikle de Logitech’in G502 Hero modelinin bir kopyası gibi gözüktüğünü söyleyebiliriz. Bununla birlikte Realme’nin bu aksesuarla için Logitech ile bir iş birliği yapması da oldukça muhtemeldir.

Birçok kişi Realme’nin neden oyun aksesuarlarını satışa sunmaya hazırlandığını merak ediyor olabilir. Söylentilere ve bazı raporlara göre Realme, Xiaomi’ye rakip olmak istiyor. Bildiğiniz gibi Xiaomi, akıllı telefonun yanı sıra birçok farklı kategoride de ürünler satıyor. Bu ürünlerden birkaçı ise elbette oyuncu odaklı aksesuarlardır. Görünen o ki Realme, bu konuda başarılı olan Xiaomi’nin pazar payına göz dikmiş durumda.

Şimdilik bu aksesuarların ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgiye sahip değiliz. Ancak söylentilere göre ürünler 2021 yılının üçüncü çeyreği gibi satışa çıkacak. Aynı zamanda Realme’nin oyun dizüstü bilgisayarları konusunda da çalışmalar yürüttüğü söyleniyor. Bu konuda yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.

“Realme, Narzo Oyun Aksesuarlarını Piyasaya Sürecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir