Orhan Gencebay'dan Hayranlarını Üzen Açıklama Geldi! Orhan Gencebay Ameliyat Oluyor!

0

Orhan Gencebay’dan gelen ameliyat çıkışı büyük ses getirdi. Magazin mensuplarına bıçak altına yatacağı yönündeki açıklamalar şaşırttı. Öyle ki güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer veriliyor. Peki ya ünlü isim hakkında bizleri neler beklemekte? Bu konuda çeşitli detayları aktarmaya devam edeceğiz. Dolayısıyla ünlü ismin neden ameliyat olacağı da merak konusu haline geldi.

Üzücü Haberi Verdi

Orhan Gencebay, üzücü haberi vererek çeşitli detaylardan söz etti. Ünlü isim “Boğazımda kitle oluşmuş. Önümüzdeki hafta ameliyat olacağım. Ancak öyle büyütülecek bir durum değil. Operasyonun 25 dakika süreceğini öğrendim” açıklamasında bulundu.

Yeni Albüm Geliyor

Orhan Gencebay, 5 şarkıdan oluşan yeni bir albüm yapacağını da söyledi. Açıklamasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekti. Ünlü sanatçıdan gelen açıklamada “5 şarkıdan oluşan yeni bir albüm yapacağım. Hepsinin sözlerini ben yazdım. Ameliyattan çıktığım gibi stüdyoya gireceğim”  ifadesine yer verildi. Dolayısıyla bizleri daha ne gibi gelişmeler bekliyor yanıt bulacak. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor. Hayranları, ünlü sanatçının ameliyatının başarılı bir şekilde geçmesini beklemekte.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir