Yargı Dizisi İspanya'da Birinciliğe Oynadı! Sonuçlardan Herkes Memnun!

0

Yargı dizisinin global başarısı çok konuşuluyor. Öyle ki güncel gelişmelerle birlikte İspanya’da ekrana gelen dizinin milyonlarca izlenmesi dikkat çekti. Bu noktada birincilik elde etmesi ise şaşırttı. Güncel detaylarla birlikte çeşitli ifadelere yer verilecek. Yargı dizisiyle ilgili neler biliyoruz? Bu noktada çeşitli ifadelerin yanıt bulacağı belirtiliyor.

Dizi Rekor Kırdı!

Yargı dizisi, Antena3 kanalında Secretos De Familia adıyla yayın hayatına başladı. Öte yandan bu gelişme sonrasında dizinin elde ettiği reyting ve izlenme gözler önüne serildi. Kendi alanında birincilik elde etmesi ise ilgi ile karşılanıyor. Dizideki bu başarı hem yapımcı şirketin hem de bizzat oyuncuların işine yaramakta.

Yargı’da Kimler Oynamakta?

Yargı dizisinde kimlerin oynadığı da merak konusu haline geldi. Dolayısıyla güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verildiği bir gerçek. Dizideki tam oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşıyoruz: Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir