Oktay Kaynarca'dan Büyük Hamle! Dizideki Başarısı Çok Konuşulacak!

0

Oktay Kaynarca’nın dizide gösterdiği başarıya ilişkin çeşitli ifadelere yer verildi. Ben Bu Cihana Sığmazam’ın reytinglerde öne çıkması gözden kaçmadı. Öte yandan oyuncu kadrosuyla birlikte hikayenin de özenle seçildiği belirtiliyor. Peki ya diziye ilişkin bizleri başka neler beklemekte? Güncel gelişmeler ışığında neler yaşanacağını aktaracağız.

Oyuncu Sözünü Tutuyor!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için oldukça iddialı konuşan Oktay Kaynarca, açıklamasıyla farkını ortaya koydu. Dizinin yeni sezonun lokomotifi olacağını belirtmişti. Güncel gelişmelerle birlikte bu sözünü tutmuş oldu. Dizi ile ilgili neler olacağı ise merak konusu haline geliyor. Çünkü her hafta reyting oranlarında da artış yaşanmakta.

Dizi Büyük Ses Getirdi!

Oktay Kaynarca’nın dizisi büyük ses getirdi. Kendisi hem oyuncu hem de yapımcı koltuğunda oynuyor. Dolayısıyla bu gelişme ile birlikte çeşitli ifadelere de yer veriliyor. Kendisiyle ilgili merak edilenleri aktarmayı sürdüreceğiz. ATV dizisinde önemli bir çıkış yakalayan Kaynarca, farkını ortaya koymaya devam edecek.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir