Gökhan Çıra'nın Selin Ciğerci'yi Aldattığı Ortaya Çıktı! Bu Konuşmalar Resmen İfşa Edildi!

0

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci’nin geçtiğimiz aylarda boşandığı ortaya çıkmıştı. Bu gelişme sonrasında ne gibi detaylar paylaşıldı merak edildi. Öte yandan ikilinin boşanmasıyla birlikte geçmişte ihanet skandallarının perde arkasının kesilmediği öğrenildi. Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi aldattığı iddia ediliyordu. Mesajlar ifşa olunca kimse ne diyeceğini bilemedi.

Gökhan Çıra Kiminle Aldattı?

Nil Buse Yılmaz isimli fenomen ile birlikte olan konuşmaları ifşa oldu. Gökhan Çıra’dan gelen hamle sonrasında çeşitli ifadelere yer verildi. Bu noktada büyük bekleyiş sürüyor. Nil Buse Yılmaz’ın mesajları paylaşması büyük ses getirdi.

Gökhan Çıra Tepki Çekti

Öte yandan Gökhan Çıra’nın düzenli olarak aldattığına yönelik paylaşımlar büyük ses getiriyor. Kendisinin tepki çektiğini de belirtelim. Selin Ciğerci ile ortaklık ilişkisi devam etse de evlilikleri sona erdi. Bu gelişme ışığında başka nelerin yaşanacağını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Güncel olarak bilinmeyenler yanıt bulacağa benziyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir