O Ses Türkiye'de Hadise Bombası Patladı! Hadise O Ses Türkiye'deki Yerini Aldı..

0

O Ses Türkiye’nin 31 Aralık 2022’de yayınlanacağı biliniyor. Yılbaşı özel programında hangi jüri üyeleri olacak? Hadise ve Ebru Gündeş arasındaki çekişmeden ötürü ikiliden biri için karar verileceği düşünülüyordu. Dolayısıyla bu ismin kim olacağı konusunda büyük bir tartışma hakim. Sosyal medyada kullanıcıların bir kısmı Hadise’nin olması gerektiğini düşünürken bir kısmı ise Ebru Gündeş’i düşünmekteydi.

O Ses Türkiye’de Kimler Olacak?

O Ses Türkiye Jüri üyesi olarak Hadise olacak mı çok merak ediliyor. Ancak Ebru Gündeş ile anlaşma sağlandı. Öte yandan Yıldız Tilbe, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan da programdaki yerini alacak. Oldukça eğlenceli bir program olması bekleniyor. Dolayısıyla O Ses Türkiye’deki bu bölümün reyting rekorları kırması da muhtemel.

Acun Ilıcalı İstedi!

Söz konusu TV8 programındaki jüri üyeleri ile bizzat Acun Ilıcalı’nın görüştüğü ve programa katılmaları konusunda ısrarcı olduğu iddia ediliyor. Bakalım O Ses Türkiye’nin 31 Aralık 2022 programı sevilecek mi?

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir