Müge Anlı'da Sinir Bozan Yazışmalar Yayınlandı! 18 Yaşındaki Kız 51 Yaşındaki Adamla Otele Gitti!

0

Müge Anlı ile Tatlı Sert’teki son dakika gelişmeler dikkat çekti. 18 yaşındaki Hilal ile 51 yaşındaki Süleyman’ın arasındaki ilişki ülkenin magazin gündemine yerleşti. Müge Anlı bile ikili arasında yaşananlara anlam veremedi.

Mesajlaşmaları Ortaya Çıktı!

İkili arasındaki mesajlaşmalar ortaya çıktı. Canlı yayında okunan mesajlar ise dikkat çekti. “40 yılın başında bir kaçamak yapacağız ama ya annem izin vermezse?” yazısı ile birlikte Hilal dikkatleri üzerine çekti. Hİlal ve Süleyman’ın bir otel odasında görüşme teklifi izleyicilerin tepkisini çekti.

Oğlu ile Sevgili Olmuş

Hilal’in Süleyman’ın oğlu ile sevgili olması detayı ise şaşırttı. Hilal ve Süleyman arasındaki ilişkinin perde arkasında oğlunun çıkmasına anlam verilemedi. Hatta Hilal’ın Süleyman’ın oğluna “Biz bence arkadaş olalım, manitayken üvey annen oldum” yazması bile şaşırttı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir