Müge Anlı'da Gündem Olan Sinan Sardoğan'ın Neden Tutuklandığı Ortaya Çıktı

0

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te adından söz ettiren Sinan Sardoğan, çeşitli iddialar ile gündemdeydi. Suçlu olduğunu bir türlü kabul etmiyor ve aksine suçlamalarda bulunuyordu. Üstelik yaptığı açıklamada “Arife Gökçe’nin kocası Fikri bana küfür etti” diye konuştu. Fikri Gökçe, Sinan Sardoğan’ın iddiasını reddetti ve  “Ben sana küfür etmedim. Sen kimsin ben sana küfür edeceğim?” dedi.

Müge Anlı Uyarmıştı!

Müge Anlı ise Sinan Sardoğan ile ilgili “Yayında görünen Sinan farklı. İnsanlar akli dengesinin yerinde olmadığını zannediyorlar ama Sinan’ın farklı bir iç dünyası var. Sinan, yaptıklarının suç olduğunu biliyor” demişti.

Tutuklandığı Bilgisi Geldi

Sinan Sardoğan’ın bundan 5 yıl kadar önce işlediği taciz suçundan ötürü tutuklandığı öğrenildi. Gözaltına alındıktan sonra tutuklanmasına karar verildi. Skandallarla gündemden düşmeyen Sardoğan’ın yeri cezaevi oldu.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir