Esra Erol'da Sevgilisine Para Yediren Adam Eşine Pavyon Adresi Veriyor!

0

Esra Erol’daki olay herkesi şaşırttı. Mahire Hanım, eşinin kendisini aldattığını söyledi. Bununla birlikte Mahire Hanım’ın eşinden dayak yediği ve bu görüntülerin sevgilisine servis edildiğini belirtti. Daha sonra kendisiyle dalga geçildiğini de ekledi.

Sevgilisine Para Yediriyor!

Mahire Hanım, eşi Bekir’in sevgilisine para yedirdiğini ifade etti. Üstelik kendisi para istediğinde ise pavyonun adresini verdiğini de sözlerine ekledi. Bu olayı duyan Esra Erol ise kulaklarına inanamadı. Kimse yaşananlara anlam veremedi.

Esra Erol Bile Şaşırdı!

Esra Erol, konuşmasında “Size böyle bir adres verildiğinde merhaba ben geldim kocam bu adresi verdi, verecektin kocanın telefon numarasını, gidecektin kapıya, ‘kocamı da arayın bana bu adresi verdi, buraya yönlendirdi, burada çalışmamı uygun buluyor’ diyecektin. Karşı taraf kocanızla bir muhatap olup da o yaptığı hareketin bedelini ve karşılığını alacaktı. Vallahi gideceksin” dedi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir