Müge Anlı ve Esra Erol Programı Kaldırılıyor mu? RTÜK'e Gelen Şikayetler Arttı!

0

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yanı sıra Esra Erol programında da çeşitli gelişmeler yaşanmakta. Programdaki bazı olaylar büyük tepki çekiyor. Hatta bazı izleyiciler, programın kapatılması gerektiğin ide düşünmekte. Hal böyle iken program gerçekten de kapatılacak mı yoksa farklı bir durum mu söz konusu?

RTÜK’e Şikayet Ediliyor

Kadına şiddeti özendirmekten tutun da daha pek çok nedenden ötürü programların kapatılması gerektiği konusunda şikayetler gelmekte. RTÜK, bu konuda nasıl bir adım atılacak doğrusu merak konusu haline geldi. Şimdilik net bir gelişme yaşandı mı sorusu yanıt bulacak.

Programlara İnceleme Başlatılabilir

Hem Müge Anlı hem de Esra Erol’un sunduğu programlara inceleme başlatılabilir. Bu durum ise izleyicileri yakından ilgilendiriyor. Yakın zaman sonra RTÜK’ten konuyla ilgili resmi açıklama gelecektir. İnceleme başlatılır ise nasıl sonuçlanır sizlerle paylaşacağız.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir