Müge Anlı ile Tatlı Sert'teki Bu Detay Düşündürdü! Programda Şinasi Yüzbaşıoğlu Etkisi!

0

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun evliliği büyük ses getirmişti. İkili arasında yaşanan gelişmeler ve çok daha fazlası gözler önüne serildi. Bu detaylarla birlikte ikili hakkında neler biliyoruz? Müge Anlı’nın programındaki bir değişiklik gözden kaçmadı. Öyle ki herkes şok içerisinde bu detayı izliyor. Güncel olarak karşımıza çıkan bu detaydan söz edeceğiz. Öte yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te merak edilenler yanıt bulacak.

Programda Neler Oluyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’teki bu gelişmeler şok etkisi yaratmakta. Öyle ki ünlü sunucunun boynundaki kolye 25 Haziran’dan bu yana boynunda duruyor. Hal böyle olunca acaba o Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun hediyesi mi diye düşündürdü.

İzleyiciler Fark Etti

İzleyiciler, programda sürekli aynı kolyeyi takan ve hiç çıkarmayan Müge Anlı’nın kolyeyi hediye üzerine takıp takmadığı yönünde detay fark etti. Öte yandan evlilik hediyesi olarak verildiği düşünülüyor. Dolayısıyla Müge Anlı’ya ait bu detay büyük ses getirdi. ATV’deki programı yakından takip eden pek çok kişi aynı şeyi düşünüyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir