Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Eşini Bırakıp Kaçan Kadından Şok Sözler!

0

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında öyle detaylara yer verildi ki herkes şok olacak. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken bir olay üzerine konuşuldu. ATV’deki programda yaşananlar dikkat çekiyor. Müge Anlı’da bir kadının eşinden kaçarak farklı bir adamla yaşamaya başlaması büyük ses getirdi.

Müge Anlı Bile Şaşırdı

Kadının eşini bırakarak köylüsü Hüseyin Bey ile birlikte yaşaması şaşırttı. Yaptığı açıklamada ise “Ben eve dönmek istemiyorum. Şiddet gördüm evi terk ettim. Konuşmak istemiyorum. Yeni bir yola girdim. Geri dönüşüm yok. Hüseyin Bey’in yanındayım. 10 yıldır birlikteyiz” ifadesine yer verdi.

Eve Dönmek İstemiyor

Öte yandan eve geri dönmek istemediğini belirtmesi de şaşırttı. Bu gelişmeden sonra bizleri başka neler beklemekte yanıt bulacak. Öte yandan Hüseyin’in kendisini eve kitlemesinden de  rahatsız olmadığını belirtti. Bunu kendisinin istediğini söyleyerek soruları geçiştirdi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir