Motorine Gelen Zam Şaşırttı! Akaryakıt Fiyatlarındaki Son Durum Nedir?

0

Akaryakıttaki son gelişmeler dikkat çekmeye devam ediyor. Öyle ki güncel olarak merak edilenlerle birlikte bilinmeyenleri de aktaracağız. Akaryakıta dair son detaylar ve çok daha fazlası yanıt bulacak. Benzin ve motorin fiyatlarında bizleri neler beklemekte? Motorine gelecek zamla birlikte fiyatların daha da artacağı anlaşıldı.

Motorin Yine Zamlandı

Motorine gelen 1 TL 1 kuruşluk zam gözler önüne serildi. Gittikçe zamlanan motorinle ilgili başka hangi gelişmeler yaşanacak merak ediliyor. Bu noktada büyük bir bekleyişin olduğu bilinmekte. Bakalım akaryakıta ilişkin bizleri başka neler beklemekte? Son gelen zamdan sonra İstanbul’daki fiyatlarda nasıl bir değişiklik oldu? Güncel detaylar ışığında motorin zammına değiniyoruz.

Fiyatlar İyice Arttı

Motorinin litresi İstanbul’da 27 lira 42 kuruşa, Ankara’da 27 lira 54 kuruşa, İzmir’de ise 27 lira 56 kuruş oldu. Bu zamla birlikte yakın zaman sonra benzinde de fiyat artışı olacak mı merak edilmekte. Güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Öte yandan büyük bekleyiş sürüyor. Akaryakıtta bizleri nelerin beklediği ise yanıt bulacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir