Melis Sezen Yeniden Ekranlara Dönecek mi? Melis Sezen'den Dizi Açıklaması Geldi!

0

Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde gösterdiği performans ile gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu, dizi final yaptıktan sonra yeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkmadı. Öte yandan hayranları büyük merakla beklemeye devam ederken kendisinden yeni bir haber geldi. Güncel gelişmelerle birlikte kendisi hakkında neler biliyoruz?

Reklam Filmlerine Devam Edecek

Gelen bilgilerle beraber Melis Sezen’in Turkcell ile olan reklam sözleşmesi 2 yıl daha uzatıldı. Bunun karşılığında 15 milyon TL gibi bir ödeme alacağı konuşuluyor. Güncel gelişmelerle birlikte kendisi hakkında daha neler biliyoruz paylaşacağız. Oyuncunun henüz bir dizi projesine katılıp katılmayacağı kesinleşti mi? Reklam filmleri ile adından söz ettirmeye devam edeceğini öğrendik.

Henüz Dizi veya Film Yok!

Oyuncu, bir süredir ekran karşısına dizi veya film vasıtası ile çıkmıyor. Ancak hayranlarının bu konuda beklentisi yüksek. Gelinen noktada oyuncu ile ilgili başka hangi detaylara yer verilecek göreceğiz. Şimdilik büyük bekleyiş sürmekte. Bakalım yeni projelerle izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam edecek mi yakın zaman sonra kendisinden de açıklama gelecektir.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir