Melis Sezen Parayı Oyunculuktan Değil Reklamlardan Vurdu!

0

Melis Sezen, Sadakatsiz dizisi finalinden sonra herhangi bir yapımda rol almadı. Güzel oyuncunun hangi dizide oynayacağı merak ediliyor. Öyle ki Disney Plus ile hali hazırda bir anlaşması da bulunmakta. Yakın zamanda ekranlara çıkması beklenirken bambaşka bir anlaşma ile gündem oldu.

Turkcell Reklamlarında Oynayacak

Daha önce yapılan anlaşmadan sonra Melis Sezen ile tekrar masaya oturan Turkcell yönetimi, oyuncu ile reklam sözleşmesini 2 yıl daha uzattı. Bu gelişme ile birlikte oyuncunun kasasına yüksek miktarda para gireceği belirtildi.

15 milyon TL Kazanacak

Melis Sezen, bu anlaşma ile birlikte 15 milyon TL kazanacak. Dolayısıyla ünlü ismin operatör şirketiyle yaptığı anlaşma büyük ses getirdi. İddialar doğrultusunda bu kadar para kazanacağı belirtildi. Henüz detaylar paylaşılmasa da ünlü ismi yeniden reklamlarda göreceğiz gibi gözüküyor. Yakın zamanda detayların ortaya çıkacağı tahmin edilmekte. Öte yandan güzel oyuncunun ne zaman dizi ve filmlere döneceğini de öğreneceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir