Mahkum Dizisi Final mi Yapacak? Kaçıncı Bölümde Bitiyor?

0

Mahkum dizisiyle ilgili güncel gelişmeler tek tek yanıt buluyor. Öyle ki Fox TV dizisi neden ekranlara veda edecek merak edildi. Geçtiğimiz sezon diziyle ilgili çeşitli ifadelere yer verilmişti. Şimdi ise gelinen noktada neler yaşanacağından söz edeceğiz. Son zamanlarda sevilen yapıma dair bizleri neler bekliyor yanıt bulacak. Özellikle de Fox TV’de geçtiğimiz sezon reyting rekoru kırması ancak şu an reyting konusunda yerde olması gözden kaçmadı.

31. Bölümde Bitiyor

Dizinin reytinglere yenik düştüğü ve bu nedenle 31. bölümde final yapacağı kesinleşti. Resmi kaynaklardan gelen haber herkesi şaşırttı. Şimdi ise çeşitli ifadelere yer verilecek. Gelinen noktada bizleri başka nelerin beklediği yanıt bulacak. Öte yandan diziye ilişkin başka neler bilmekteyiz?

Oyuncular Çok Üzüldü

Mahkum dizisinin erkenden final yapacak olması izleyicileri üzdü. Özellikle de Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu dizide fazlasıyla dikkat çeken oyuncular arasındaydı. Gelinen noktada iki ismin de artık farklı projelerde yer alacağı belirtiliyor. Bu noktada başka hangi gelişmelerle karşılaşacağımız yakında belli olacaktır.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir