LG Stylo 6 Modelinin Gradyan Arka Tasarımlı Render Görüntüsü Sızdırıldı!

0

LG, 2019’un Haziran ayında LG Stylo 5 isimli bir akıllı telefon modeli duyurmuştu. Bugün ise bu modelin halefi olan LG Stylo 5 modelinin gradyan arka panel rengine sahip render görüntüsü paylaşıldı, daha doğrusu sızdırıldı. Bu görüntü yeni LG Stylo 6 modelinin bir önceki modele göre gelişmiş bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkacağını ortaya koyuyor.

Yazı içine eklediğimiz render görüntüsünden de görülebildiği gibi, LG Stylo 6 modeli kalın alt çerçeve ve ona göre daha ince olan yan ve üst çerçeveler ile birlikte geliyor. Aynı zamanda cihazın ekranında kamerayı da bünyesinde barındıran damla çentik bulunuyor.

Akıllı telefonun arka tasarımına baktığımızda ise yatay olarak konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu göze çarpıyor. Bu kurulumda üç adet kamera sensörü ve bir adet LED flaş bulunuyor. Ayrıca kamera modülünün hemen altında bir de fiziksel parmak izi okuyucu yer alıyor. Bunun yanında cihazın arka bölümü gradyan renge sahip ve oldukça hoş görünüyor.

Cihazın sağ kenarında güç düğmesi yer alırken sol kenarında ise ses düğmeleri ve SIM kart yuvası bulunuyor. Ayrıca görsele dikkatli baktığımızda bir adet Google Asistan’a özel bir düğmenin de buraya konumlandırıldığını fark edebiliyoruz.

Telefonun alt bölümünde veri aktarımı ve şarj konusunda kullanılabilecek USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Aynı zamanda 3.5mm kulaklık girişi, mikrofon, harici hoparlör ve bir de kalem yuvası cihazın alt bölümünde kendini gösteriyor.

LG Stylo 6’nın teknik özellikleri konusunda herhangi bir bilgi mevcut değildir. Bu cihaz ile ilgili LG tarafından da herhangi bir açıklama şu ana kadar yapılmış değil. Ancak cihazın 18 Mayıs tarihinde tanıtılabileceğine dair bazı iddialar var ancak elbette bu tarih kesin bir tarih değil.

“LG Stylo 6 Modelinin Gradyan Arka Tasarımlı Render Görüntüsü Sızdırıldı!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir