Kurtlar Vadisi Yapımcısından Acı Haber! Tüm Hayranları Gözyaşlarına Boğuldu!

0

Kurtlar Vadisi dizisinin Exxen’de yayınlanacağı yönündeki söylentiler, yapımcı şirket tarafından yalanlandı. Necati Şaşmaz ve yapım ekibinin açıklamalarının dikkate alınması konusunda uyarıda bulunuldu.

Kurtlar Vadisi’nin Yapımcısı İşin Aslını Açıkladı

Çıkan haberler sonrasında şirket tarafından yapılan açıklamada, “Son zamanlarda çeşitli internet sitelerinde ve sosyal medya platformlarında dolaşan haberler nedeniyle aşağıdaki açıklamayı yapma gereği duyduk. Bahsi geçen haberlerde, ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin yeni bölümleriyle ekranlara döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayın platformunun belirlendiği iddia ediliyordu. Ancak belirtmek isteriz ki, bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak ilgili kişilere doğruları ilettik. ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin dönüşü, kadro ve yayın platformu hakkındaki bilgileri almak isterseniz, sadece şirketimiz ve Necati Şaşmaz’ın yapacağı resmi açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz” ifadelerine yer verildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir