Kızılcık Şerbeti Ekranlardan İyice Koptu! İzleyiciler Final İhtimalini Düşünüyor!

Kızılcık Şerbeti dizisi, yayın hayatına kesintisiz devam etmekteydi. Ancak gelen kararla birlikte önemli bir değişikliğe imza atıldı. Dizinin bir süre ekranda olmayacağı netleşti. Peki Kızılcık Şerbeti dizisi bu gidişle final yapar mı?

Kızılcık Şerbeti 2 Hafta Yok!

Dizinin iki hafta boyunca ekrana gelmeyeceği bilgisi izleyicileri çok üzdü. Aslında ilk başta 4 hafta ekranlardan uzak kalacağı yönünde bir iddia ortaya atılmıştı. Ancak detaylar netleşti ve dört haftalık sürenin doğru olmadığı ve iki haftaya çekildiği belirtildi. Şimdi ise dizinin bu süre zarfında ayrı kalmasından ötürü ne kadar reyting kaybedeceği konuşuluyor.

Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Özeti

“Doğa’ya haksız yere çıkıştığını düşünüp, yaptığına pişman olan Fatih eve geri döndüğünde Doğa’nın evi terk ediyor olduğunu görüp arkasından gider ve onu annesinin evinin önünde yakalayıp bu terk edişten vazgeçmesini sağlar. Fatih’e doğum günü kutlaması yapmak isteyen Doğa, bunu kendi evlerinde yapamayacağını anlayınca aklına çok cazip bir fikir gelir. Alev de bu konuda kendisine yardım edecektir. Fatih’in kimseye danışmadan bir otel alması Abdullah’ı çok sinirlendirir ancak artık olan olmuştur. Parkta verdiği özel konserden sonra Umut’un, Nursema’ya bir sürprizi daha olacaktır. Nursema’yı çok mutlu eden bu haber onun hat çalışmalarıyla bir sergiye katılabilecek olmasıdır. Fatih’in babasıyla ortak bir otel aldığı haberi Doğa’yı hiç mutlu etmez. Aynen bu haberi paylaştığı Kıvılcım’ı da çok germiştir. Doğa’nın, Fatih’in arkadaş ortamından duyduğu rahatsızlık büyük sorunlara neden olurken, Kıvılcım yardım ettiği şiddet mağduru kadının kocası tarafından büyük risk altındadır.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir