Kısmetse Olur Programında Eski Yarışmacı Her Şeyi İtiraf Etti!

0

Kısmetse Olur programı şu sıralar oldukça popüler. Programla ilgili çeşitli ifadelere yer veriliyor. Öyle ki programda son zamanlara damgasını vuracak bazı olaylar da yaşandı. Eski yarışmacı Didem Delen, açıklamasında neler söyledi?

Kısmetse Olur’da Neler Oluyor?

Didem Selen, yaptığı açıklamada Eski yarışmacılar aramış, sevgilisi, ilişkisi olanlar bile arayıp ‘Ben tekrar girmek istiyorum’ demiş. Eee tabii ki oradaki popülerliği bir daha bulamadılar. Şimdi programın formatını patlatmak gibi olmasın ama bir ‘casting’ vardı. Normal başvurulara dönüş yapıyorlar mıydı bilmiyorum ama dediğim gibi 6 bin başvuru geliyordu bir günde. İçinde bulunduğum şeyi doğru ve dürüst bir şekilde açıklamam lazım. 9 erkek 9 kadını bir araya getirecekler. Bunların arasında aşk başlayacak, çiftler olacak. Bazıları imkansız olacak, kavuşamayacak… Bazen de olacak ki biri, diğerinin sevgilisinden hoşlanacak. Hikayeler bunların üstünden ilerleyecek. Ne dümenler, ne entrikalar!”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir