Kaan Urgancıoğlu Cüzdanı İçin Herkesi Seferber Etti! Cüzdanı Bulana "Para Ödülü" Vereceğini Söyledi!

Pınar Deniz’le büyük uyum yakalayan ve başarılı oyunculuğuyla övgü toplayan Kaan Urgancıoğlu, şimdi de Yargı dizisinde Savcı Ilgaz karakteriyle adından söz ettiriyor. Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde Yılın En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Urgancıoğlu, cüzdanını kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü oyuncu cüzdanını bulana bakın ne söz verdi. 

Ünlü oyuncunun cüzdanını bulana “para ödülü” vereceğini söyledi.

Çok Konuşulan Oyuncu!

Aşk 101 ve Yargı dizilerinde partneri Pınar Deniz ile mükemmel uyum yakalayan ve başarılı oyunculuğuyla övgü toplayan Kaan Urgancıoğlu, her fırsatta çok konuşuluyor. Kaan Urgancıoğlu yaptığı konuşmada “Annem bana teşekkür ederseniz çok iyi olur dedi. Tüm aileme, anneme, kuzenlerime  teşekkür etmek istiyorum. Babam erken öldü. Dedem de beni küçük yaşta görünce bu çocuğun ressam olduğunu söyledi. Uzun zamandır sanatçıyım ama o bunu görmedi” dedi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir