İyilik'te Murat'la İlgili Her Şey Açıklandı! Meğer Her Şeyin Sorumlusu Oymuş!

0

İyilik dizisinin 13. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İzleyicilerin yakından takip ettiği dizideki son adımlar ortaya çıktı. Peki ya sevilen dizi ile ilgili başka neler bilmekteyiz? Fox TV’deki yapım yine izleyicilere ters köşe yaptı. Öte yandan dizideki son durum gözler önüne serildi. Sizlerin de merak ettiği üzere sevilen yapımda nelerin yaşandığı merak ediliyor.

Murat’tan Şok Hamleler!

İyilik dizisi 13. bölümde neler yaşandığını merak ediyorsanız özet bilgilerini paylaşacağız. Öte yandan Murat’ın hamleleri de büyük ses getireceğe benziyor. İşte dizideki son durum:

“Neslihan Atilla’dan Damla’yı havuzda boğmaya çalıştığı görüntülerin de polise verildiği bilgisini alır. Neslihan ve Şahika artık görgü tanığının da havuz görüntülerini polise verenin de Murat olduğundan emindirler. Murat Damla’nın uyanıp beni bıçaklayan kişi Murat demesinden korkup hastaneye gider. Neslihan onu takip eder. Neslihan ertesi gün karakola giderek Atilla’ya Damla’yı öldürmeye kalkanın Murat olduğunu ve suçu kendi üstüne yıkmaya çalıştığını söyler ama kanıtı olmadığı için bunu ispat edemez. Bu sırada Damla uyanır. Atilla Damla’ya onu kimin bıçakladığını sorar ama Damla Murat’tan intikamını kendi alacağı için Murat’ı ele vermez. Hafızasını kaybetmiş numarası yapar. Bu durumu fırsat bilen Murat sanki Damla’yla hiç ayrılmamışlar ve büyük bir aşk yaşıyorlarmış gibi aslında her şeyi hatırlayan Damla’yı kandırmaya çalışır. Sonrasında Neslihan ve Murat arasında büyük bir yüzleşme yaşanır. Murat, İtalya’dan gelen parayı alıp yurt dışına kaçma planları yapmaktadır. Paraları da yanında götürdüğünü zanneden Murat Damla’nın valizlerdeki paraları aldığından bihaberdir. Murat tekneyle yeni bir hayata doğru yola çıkmaktadır.”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir