İbrahim Tatlıses'in Eski Eşinden Yürekleri Burkan Sözler Geldi! Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

0

Ayşegül Yıldız, 2 yıldır evli olduğu İbrahim Tatlıses hakkında konuştu. Yıldız, küçük yaşta babasını kaybetmesinin ardından Tatlıses ile aşk yaşamaya başladığını söyledi., “Babam hayatta olsaydı Tatlıses ile beraber olmayabilirdim. Aşkın gözü kördür ve ben korkmadım. Ben İbrahim Bey’i hiç korkulacak biri olarak da görmedim” dedi.

Ayşegül Yıldız, Gökay Kalaycıoğlu’nda 360 derece programına konuk oldu. İbrahim Tatlıses ile 2011-2013 yılları arasında evli olan ve Elif Ada adında bir kızı olan Yıldız, zanlı hakkında konuştu. Ayşegül Yıldız,“Babanı erken kaybetmemiş olsaydın İbrahim Tatlıses’le birlikte olur muydun?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Olmayabilirdim. Tam bilmiyorum ama İbrahim Bey hayatımda olmayabilirdi. Babam olsaydı hayatıma girmeyebilirdi. Babama çok düşkündüm o dönem, ölümünden çok sonra her şey sıcağı sıcağınayken oldu. Ben, İbrahim Bey’i çok sevdim ve insanlar bunu bir türlü kabul edemedi. Aşkın gözü kördür ve korkmadım. Ben İbrahim Bey’i hiç korkulacak biri olarak da görmedim.”

“İBRAHİM BEY BENİ ÇOK SEVDİ, BEN DE ÂŞIK OLDUM”

Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses ile 18 yaşında birlikte çalıştıklarından ve ilişkilerinin başlangıcından da bahsetti: “Aşk oldu, güzel şeyler oldu. İbrahim Bey beni çok sevdi ben de ona âşık oldum. Sonu evlilik ve çok güzel bir çocukla noktalandı.”

Yıldız, kızı ve Tatlıses’le poz verdiği barışma mesajları hakkında şunları söyledi:“Biz dost ve ebeveyniz. Bizim aynı karede olmamız kadar normal bir durum yok. Sürekli ‘Barışıyorlar mı?’ diye haberlerin yapılmasını çok anlamsız buluyorum. Çocuğumuz olduğu için arkadaş kalarak görüşüyoruz. İbrahim Bey’in her konuda iyiliğini isterim” dedi.

Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’in vurulduğu andaki hislerini şöyle anlattı:

“Dizlerimin bağı çözüldü ve dizlerimin üzerine çöktüm. İlk nereden vurulduğunu sordum ‘başından’ dediler. ‘Öldü mü doğru söyleyin’ dedim. Çünkü o an tek düşündüğüm şey ona bir şey olduğu ve bana doğruyu söylemedikleri oldu. Allah kimseye bunu yaşatmasın. Ben babamı da çok ani bir beyin kanaması sonucu kaybettim. O benim için çok travmatik ve şoke ediciydi.”

“EĞER ÖLSEYDİ ÇOK AĞLARDIM”

Ayşegül Yıldız, “İbrahim Tatlıses ölseydi ne olurdu?” sorusunu şu sözlerle yanıtladı: “Babam ölmeden önce ‘O ölürse onsuz yaşayamam’ derdim. Ama insan hayatta her şeye dayanıyor. ‘Alışamam’ dediğin her şeye alışıp yapmaya devam ediyorsun. Çünkü arkanda seni seven insanlar var. Çok üzülür, çok ağlardım. Uzun süre o travmayı atlatamazdım ama hayat devam ediyor.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir