Hasan Can Kaya'dan Sefo'ya Şişme Bebek Göndermesi Ortalığı Karıştırdı!

0

Hasan Can Kaya, Sefo’yu programına konuk etti. Kendisine sorduğu sorular ile gündeme geldi. Peki ya güncel olarak neler biliniyor? EXXEN’deki Konuşanlar programına katılan ünlü isim, dikkatleri üzerine çekti. Dolayısıyla Sefo’nun şişme bebek hikayesi sonrasında yaşananlar izleyicileri kahkalara boğdu. Hasan Can Kaya’dan konuyla ilgili nasıl bir açıklama geldi? Gelinen noktada çeşitli ifadelere yer veriliyor.

Hasan Can Kaya Şok Etti!

Hasan Can Kaya, Sefo’nun kendisine şişme bebek fiyatı hakkında 8 bin TL olduğunu söylemesi üzerine önemli espriler yaptı. İzleyiciler kahkahaya boğulurken Hasan Can Kaya ‘Sen nereden biliyorsun? Yeni ünlüsün o kadar kız asılıyor… Şişme kadın fiyatlarını takip etmen… Isabelle şişme kadın mı yoksa?” açıklamasında bulundu. Bu gelişme sonrasında izleyiciler gülmeden duramadı. öte yandan EXXEN’de yayınlanan programı pek çok kişi izledi.

Sefo’nun Katıldığı Bölüm Gündem Oldu

Öte yandan Sefo’nun programa katıldığı bölüm gündem haline geldi. Hasan Can Kaya’nın programı bir anda çok sevilince izleyiciler de ilgi gösterdi. Sosyal medyada programla ilgili çeşitli ifadelere yer veriliyor. Bu noktada bizleri başka neler beklemekte sizlerle paylaşacağız.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir