Aldatmak Dizisi Reytinglerde Sınıfta Kaldı! İzleyiciler İkinci Plana Attı!

0

ATV dizisi Aldatmak’ta başrol oynayan Vahide Perçin, dikkatleri üzerine çekmişti. Sonrasında yaşanan gelişmelerle birlikte ünlü isme dair bilgiler verildi. Öte yandan dizinin ilk izlenimine sahip olmadığı belirtiliyor. Tüm bu gelişmelerle birlikte bizleri neler beklemekte? Merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Gelinen noktada çeşitli detaylara yer verilecek. Aldatmak dizisine ilişkin bilinmeyenler ortaya çıkıyor.

Reytingleri Çok Düştü!

Dizinin reytingleri beklentilerin de altında kaldı. Bu gelişme sonrasında ünlü ismin başrolde oynaması hiçbir şeyi ifade etmemeye başladı. Dolayısıyla oyuncu kadrosunun usta isimlerden oluşması da fayda etmiyor.

Son Bölümde Ne Oldu?

“Güzide, Oylum’un hapis cezasına tepki gösterince kendini nezarethanede bulur. Hakim ve Yenersoy Ailesi arasında adli bir savaş patlak verir. Bu süreçte Güzide, Sezai’den büyük destek görür. Kendisini kurtarmak için büyük çaba sarf edenler arasında, beklemediği bir isim de vardır.

Tolga ile yaşadığı duygu yüklü bir andan sonra duygularına hakim olmaya çalışan Oylum için her şey daha da karmaşık hale gelir. Bütün bunların arasında, Oylum bir dikkatsizliği sonucu foyasının ortaya çıkması tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Bir çıkmaza giren Ozan, Oltan’a her şeyi anlatır. Oltan’ın Yenersoy Ailesi’ne karşı edindiği bilgiler giderek artmakta ve tehlikeli bir hal almaya başlamaktadır. Tarık, özel hayatında dengeyi sağlamak için çırpınırken, Yeşim onun ilgisini yeniden çekebilmek için çok daha fazlasını yapmaya hazırdır.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir