Hadise Sustu Sustu Sonunda Patladı! Boşandığım Eşim Diye Konuya Girdi!

0

Hadise, son zamanlarda sosyal medyada ortaya atılan iddialar ile gündeme geliyor. İkili arasındaki anlaşmazlıktan ötürü boşanacakları ortaya çıkmıştı. Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanırken magazin gündemi kazan gibi kaynadı. Öyle ki ikili arasında çıkan çeşitli ifadeler büyük ses getirdi. Şimdi ise güncel gelişmeler eşliğinde bizleri nelerin beklediğinden bahsedeceğiz. Son zamanlara damgasını vuran ünlü sanatçı Hadise, sosyal medya hesabından öyle açıklamalar yaptı ki görenler ne diyeceğini bilemedi.

Hadise’den Büyük Açıklama!

Hadise, açıklamasında çok önemli sözlere verdi ve ekleme yaptı: “Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim.

Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

Benim için ahlakın özü, üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir