Motorine Zamlar Gelmeye Devam Ediyor! Motorine Bugün Yine Zam Geldi!

0

Akaryakıtta benzin ve motorine gelen zamlar çok konuşuluyor. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu gelişmeler ve dahası gözler önüne serilmekte. Dolayısıyla bu noktada bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak. Benzin ve motorin fiyatlarındaki güncel gelişmelere ilişkin çeşitli açıklamalar tek tek yapılmakta. Son zamlar yine büyük ses getiriyor.

Motorin Yine Zamlandı

Motorine gelen zam sonrasında çeşitli detaylar gözler önüne serildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği detay doğrultusunda motorinin 1 TL 1 kuruş zamlandığı görüldü. Peki ya bu konu hakkında bizleri neler beklemekte? Çeşitli gelişmeler eşliğinde güncel detayları aktaracağız. Son zamanlara damgasını vuracak şekilde güncellenen fiyatlar dikkat çekmeye devam ediyor.

 Akaryakıt Fiyatları 15 Ekim 2022

İstanbul Benzin ve Mazot Fiyatları

Benzin: 20,62 TL

Motorin: 27,39 TL

 

Ankara Benzin ve Mazot Fiyatları

Benzin: 20,77 TL

Motorin: 27,55 TL

 

İzmir Benzin ve Mazot Fiyatları

Benzin: 20,76 TL

Motorin: 27,52 TL

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir