Edis ve Çağla Şikel Evlenecek mi? Bomba Evlilik İddiası Büyük Ses Getirdi!

Çağla Şikel ve Edis’in evleneceği yönündeki iddia ile birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Sosyal medyada bir süredir dönen geyiğin meğer gerçek olduğu yönünde çeşitli paylaşımlar yapıldı. Bülent Cankurt, yazısında Edis’in yaz mevsiminde Çağla Şikel ile evlenmeyi düşündüğünü iddia etmesi ortalığı karıştırdı.

Edis ve Çağla Evlenecek mi?

Edis ve Çağla Şikel’in evleneceğine dair iddialara yönelik henüz bir açıklama gelmedi. Ancak belirtilenlere göre Çağla Şikel evliliğe sıcak bakmıyor. Bülent Cankurt’un yazısında neler söylediğine gelin hep birlikte bakalım:

“Bomba bir duyum daha aldım. Edis, yazın Alaçatı’da, Şıkel’e “Ben seninle evlenmek istiyorum” demiş. Şıkel bu teklifi ciddiye almamış ama Edis, ara ara evlilik teklifini yineliyormuş ve bu konuda çok ısrarlıymış. 2015 yılında Emre Altuğ’dan boşanan Şıkel’in, evliliğe sıcak bakmadığını duyuyorum ama Edis’in evlenmek istemesine çok şaşırdım.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir