Danilo Şef'in Restoranında Skandal! Bazı Müşteriler Sahte Ürün Kullandığını İddia Etti!

0

Ortaya atılan iddialara göre, İstanbul’daki restoranında sahte peynir kullanan ünlü İtalyan şef Danilo Zanna hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı. Haberde, Danilo Zanna’nın restoranında İtalyan milli peyniri olan parmesan yerine benzeri bir peynir kullandığı ifade ve “İtalyan Yemek Savaşçısı” olarak seçilen Alessandro Schiatti’nin de bu duruma tepki gösterip şefi sosyal ortamlarda ifşa ettiği belirtildi.

Düzenbaz Danilo Şef

MasterChef jürisi Danilo Zanna ile ilgili iddia sosyal medyada gündem oldu. “İtalyan yemek savaşçısı” olarak bilinen Alessandro Schiatti, iddiaya göre ünlü şefi sahne peynirleri kullanmakla suçladı. Danilo Zanna hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı. İtalyan şef Danilo Zanna’nın İstanbul’daki restoranıyla ilgili iddia herkesi şaşırttı.

Danilo Chef’in restoranlarını ziyaret edenler, “Zanna, restoranında sahte peynir kullanıyor” ifadesini kullandı.

 Danilo Zanna’nın İstanbul’daki restoranında İtalya’nın ulusal peyniri olan Parmesan yerine benzer bir peynir kullanılmış.

Yazıda, “İtalyan Yemek Savaşçısı” olarak bilinen Alessandro Schiatti’nin, şef Danilo Zanna’nın yarı fiyatına satılan sahte peynir kullanmasına tepki göstererek sosyal medyadan ifşa ettiği kaydedildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir