CZN Burak Dillerden Düşmez Oldu! Fatih Terim'i Ağırlaması Büyük Ses Getirdi!

CZN Burak olarak bilinen fenomen, Dünya Kupası için Katar’a giden Fatih Terim ve ailesini restoranında karşıladı. Fatih Terim ve ailesini çiçeklerle karşılayan CZN Burak, elleri önünde bağlı halde yürürken tepkilere yol açtı. Tepkilerin ardından CZN Burak açıklama yaptı.

Czn Burak Aylık Kazancı Hakkında Açıklama Yaptı!

Aylık gelir tablosuyla günlerdir adından söz ettiren CZN Burak lakaplı fenomen operatör, bu kez Dünya için Katar’a giden Türk futbolunun en önemli teknik direktörlerinden Fatih Terim’i karşılamasıyla gündem oldu. Bardak.Önünde elleri bağlı olduğu için tepkilerin odağı olan CZN Burak, eleştirilere sessiz kalmadı.

FATİH TERİM’E Yaptığı Jest Olay Oldu!

Katar’ın başkenti Doha’da restoran açan CZN Burak, sonunda Fatih Terim ve ailesini ağırladı. Eleştirilerin odağı, Terim ailesini ellerinde çiçeklerle karşılayan ve Terim’e saygılarından dolayı ellerini bağlayan sosyal medya fenomeni oldu.

”YETER ARTIK”

CZN Burak’ın paylaştığı fotoğraflarda saygı gereği ellerini önünde bağlamış olması dikkat çekti. CZN Burak, sosyal medyadaki yorumların ardından Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın. Beni görmeye gelen herkese gösterdiğim saygıyı gösteriyorum.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir