Çöp Adam Dizisinden Ayrılacak Oyuncu Belli Oldu! 8 Bölüm Sonra Oyuncu Erkenden Diziden Gidiyor!

0

Star TV dizisi Çöp Adam’ın son bölümünde öyle bir oyuncu ekranlara veda ediyor ki izleyiciler ilk başta anlam veremedi. Dizideki son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Dizide şu an için aktif olarak Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak  oynamakta. Böylesine önemli bir oyuncu kadrosundan hangi oyuncu gidecek?

Sedef Avcı Dizide Yolcu!

Berrin karakteri ile izleyicilerin seviglisi haline gelen Sedef Avcı, diziden ayrılmak için gün sayıyor. Oyuncunun ekrana veda edeceği belirtildi. Henüz resmi açıklama gelmese de oyuncunun ayrılması beklenmekte.

Çöp Adam Son Bölümde Olanlar

Peri’yi kaybetmekten çok korkan Tamer, onu yine mahzende bulunca ani bir kararla Peri’ye evlenme teklifi eder. Tamer, Berrin’e boşanmak istediğini söyler. Bu evliliği sürdürmeye inancı kalmayan Berrin kabul eder. 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir