Çöp Adam Dizisi Kuruluş Osman'ı Gerisinde Bıraktı!

0

Star TV’de ekrana gelen Çöp Adam dizisi, dikkatleri üzerine çekti. Pek çok kişinin yakından takip ettiği dizide neler oluyor? Son zamanlara damgasını vuran yapımın sosyal medya reytingi Kuruluş Osman’ı geçti.

Sosyal Medyada Fark Attı

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolde oynadığı Çöp Adam dizisi, rekor üstüne rekor kırıyor. Dizinin sosyal medya reytingleri çok iyiydi. Kuruluş Osman ortalama 5 bin paylaşım alırken, Çöp Adam ise 70 bini geçti. Aradaki fark izleyicileri de şaşırttı.

Çöp Adam Son Bölüm Özeti

“Peri’nin geçmişiyle ilgili ipuçlarına erişen Tamer, bütün tehlikeleri göze alarak onu mutlu edecek bir sürpriz yapmak ister. Mahzende daldığı uykudan Ayvalık’ta uyanan Peri şaşkındır.

Tamer’in aniden ortadan kaybolmasıyla çılgına dönen Berrin yalıyı birbirine katar. Üstelik Tamer’in dikkatinden kaçan küçük delil, ihanetin belgesi gibidir. Ablası Ahu’nun eşinden boşanmaya karar verip yalıya yerleşmek üzere gelmesiyle Berrin’i daha sıkıntılı günlerin beklediğini açıktır.

Yavuz’un samimiyetine güvenen Meryem gizli buluşmalarının bir tanığı olduğundan habersizdir. “

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir