Cezaevinden Çıkan Gülşen Paraya Para Demiyor! Yılbaşına Özel Sahne Fiyatı Dudak Uçuklattı!

0

Şarkıcı Gülşen’in 3 yıla kadar hapis cezası aldığı davanın duruşması 1 Mart 2023’e ertelendi. 4 ay sonra sahnelere geri döndüğünde Gülşen’in yılbaşı ücreti belli oldu.
Geçtiğimiz aylarda sahnede bir arkadaşıyla yaşadığı diyalog nedeniyle tutuklanan Gülşen’in cezası daha sonra ev hapsine çevrildi ve bu karar daha sonra bozuldu. Bir süre sahneye çıkmama kararı alan ünlü şarkıcı, 4 ay aradan sonra önceki gün bir şirketin yılbaşı partisi için sahneye çıkınca herkesi çok sevindirdi.
 

Gülşen Neden Cezaevine Girdi?
Konserinde imam hatiplilere yönelik söylediği sözlerden dolayı “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan dolayı başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan şarkıcı Gülşen, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 

Gülşen Yılbaşı Konseri İçin Ne Kadar Alacak?
Gülşen ilk sahnesinde yaptığı şakayla gündem oldu. Konserde hayranlarına seslenen Gülşen, “Polisten biri mi var? Onunla dikkatli konuşmama izin ver,’ dedi. Gülşen’in şakası ise kendisini dinleyen herkesi güldürürken sosyal medyada olay oldu. Gülşen’in sahnelere dönmesinin ardından yeni yılda nerede sahne alacağı merak ediliyordu ama beklenen haber sonunda İzmir’den geldi.
Ünlü şarkıcı Gülşen, 31 Aralık’ta İzmir Gündoğdu Meydanı’nda vereceği konser için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile el sıkıştı.
Gülşen’in yılbaşı konseri için 5 milyon TL alacağı belli oldu.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir