Camdaki Kız Hayranları Hayri'nin Gitmesini İstiyor! Peki Hayri Gidecek mi?

0

Camdaki Kız dizisinde performans gösteren Cihangir Ceyhan, Hayri karakterine hayat veriyor. Dolayısıyla karakterin kimi zaman tepki çektiği belirtilmekte. Evli ve çocuklu olmasına rağmen köydeki eşini bırakarak Nalan ile aşk yaşamaya başlaması dikkat çekti. Bu gelişmeden sonra ikili arasında yaşananlar şok etkisi yaratıyor. Şimdi ise gelinen noktada her şeyin farkında olan izleyiciler, önemli bir yorumda bulundu.

Hayri’nin Gitmesini İstiyorlar

Hayri’nin köye geri dönmesini ve Nalan’dan uzak durmasını istemeye başladılar. Oysa ki Nalan Hayri için oldukça önemli. Fakat Hayri’nin evli ve çocuklu olması, Nalan ile olan ilişkisini iyice zedeleyecek gibi gözüküyor. Öte yandan dizide daha ne gibi gelişmeler yaşanacak göreceğiz.

Nalan Sedat’tan Boşanıyor

Öte yandan Nalan’ın aldığı karar ile Sedat’tan boşanacak olması da dikkat çekti. Bundan sonraki süreçte ikilinin ayrılması Hayri’nin işine gelecek gibi gözüküyor. İşte bu noktada devreye Hayri’nin eşi ve çocukları girer mi bunu zaman gösterecek. Güncel detaylarla birlikte merak edilenler tek tek yanıt bulacağa benziyor. Şimdilik büyük bekleyiş sürmekte.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir