Gönül Dağı'nda Yer Yerinden Oynayacak! İzleyiciler Şok Oldu Kaldı!

0

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümüne dair çeşitli bilgiler verildi. Öyle ki diziye dair neler biliyoruz? 72. bölümde Zeki’nin adamları Kenan’ı çok kötü dövüyor. Öyle ki ortalığa zarar vermeyi de ihmal etmiyorlar. Dükkana da zarar verdikten sonra çok dikkat çeken bir hamle yapacaklar.

Veysel’in Evi Taşlandı!

Tüm bu gelişmelerle birlikte Zeki’nin adamları Veysel’in evini taşladı. Dolayısıyla yaşanan bu olay sonrasında herkes şok oldu kaldı. Pek çok kişinin yakından takip ettiği dizide bizleri başka neler bekliyor? Güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Geçen Bölüm Ne Olmuştu?

TRT 1 dizisinin geçtiğimiz haftaki bölümünde neler yaşanmıştı? Aşağıdaki özet niteliğindeki olaylar sizlerle paylaşıyoruz:

Veysel’i hapisten kurtarmak için Rıfat’ın şahitliği önemlidir. Evlendikten sonra Hacer’in çıkarttırdığı rapor ise bunu engellemektedir. Kenan bu raporun iptali için mücadele eder. Sonunda başarılı olabilecek midir? Ciritçi Abdullah’ı kurtaran gizemli adam, Ciritçi’ye, Divane’yle ilgili büyük bir sır verir. Ciritçi bu sırla ne yapacaktır? İlçede açılan müzik okulu seçmeleri Asuman’ı heyecanlandırır. Ramazan’ın cesaret vermesiyle bu seçmelere katılacak olan Asuman’ı nasıl bir son beklemektedir? Kasım’ın gerçek kimliğinin ortaya çıkmasıyla Sefer ve Zahide karşı karşıya gelir. Kasım’ın tek isteği torunlarından helallik almaktır, fakat Zahide çocukların bu durumu bilmesini istememektedir. İkili orta yolu bulabilecek midir?

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir