Buse Terim Sosyal Medyayı Karıştırdı! Paylaşımı Olay ve Dalga Konusu Oldu!

0

2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile tekrar bir araya gelen ve 2016’da ilk kızı Nil’i, 2018’de ise ikinci kızı Naz’ı kucağına alarak iki çocuk annesi olmanın heyecanını yaşayan Buse Terim Bahçekapılı, arkada bıraktığımız günlerde ikinci el kıyafetlerini satışa sundu. Kızının eski ayakkabılarının üzerine 2 bin 300 TL’lik çıkartma yapıştırdı. Eleştiri bombardımanına tutuldu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla kendinden bahsettiren Buse Terim, balon konseptli ayakkabısını giydi. Buse Terim 20 bin liralık ayakkabısını paylaşınca sosyal medyanın alay konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Terim’in ilginç ayakkabılarıyla fotoğraflarını Instagram’da paylaşarak yorum yaptı.

PAHA BİÇİLEMEZ

Buse Terim’in giydiği konsept tasarım ayakkabı “Balon”un fiyatının 1100 dolar (20 bin 526 TL) olduğu öğrenildi. Takipçilerinden Buse Terim’e “Aynı zamanda hem pahalı hem çirkin”, “Gözüm kanıyor”, “Çok kötü”, “Ayakkabılar çok çirkin”, “Domatese basmış gibisin” gibi yorumlar geldi. ve “Seni Kim Gizliyor”.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir