Bahar Candan Ortalığı Karıştırmaya Devam Ediyor! Asgari ücret Açıklamasından Sonra Kendi Aylık Gelirini Paylaşınca Olanlar Oldu!

0

11 milyon TL’lik bakiyesini bir süre önce paylaşan Bahar Candan, aylık gelirinin 160 bin TL’nin üzerinde olduğunu söyledi. Lüks hayatıyla adından söz ettiren ve çıplak pozlarını paylaşarak geçimini sağlayan Candan, asgari ücret açıklamasının ardından paylaşım yaptı. Bahar Candan’ın asgari ücret kararı tepki çekti.

Benim Stilim yarışmasında ödül kazanmasının ardından yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla gündem yaratan Bahar Candan, lüks hayatı ve otel konaklamalarıyla sık sık gündem oluyor.Aylık gelirinin 160 bin TL’den fazla olduğunu söyleyen Candan, Onlyfans’ta erotik pozlar paylaşarak ayda 1 milyon TL kazandığını açıkladı. Bu sözlerle adından söz ettiren Candan, asgari ücretin 8500 TL olduğunu duyduktan sonra karar verdi. Bahar Candan yatağına uzanarak, “Asgari ücretle yaşamayı seçtim” dedi. Bahar Candan’ın “Her ay 8 bin 500 lira harcayarak nasıl geçimimi sağlayacağıma bakacağım” sözleri sosyal medyada tepkilere neden oldu. Olayı görenler, “Senin ekmek derdinle herkes dalga geçiyor gibi” yorumunu yaptı. İşte Benim Stilim, All-Star kazananının açıklandığı son gece saat 22:15’te kasetten çıktı. Ardından canlı yayın başladı ve İşte Benim Stilim kazananı belirleyen SMS sonuçları açıklandı.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KAZANANI KİM ?

İşte Benim Stilim All Star kazananı Ayşenur Balcı ve büyük para ödülünü kazandı. 2015 yılının en tarz kadını seçilen Ayşenur Balcı ağlamaktan duramadı.

Kazananın 150 bin lira alacağı daha önce duyurulmuştu. Son canlı yayında bu değişti. Yarışmacılara, ikincinin 150.000 lira üzerinden 50.000 lira almasını isteyip istemedikleri soruldu. Tüm katılımcılar anlaşınca birinci olan Ayşenur Balcı 100 bin lira, ikinci olan Nihal Candan 50 bin lira para ödülünün sahibi oldu.

İŞTE BENİM STİLİM FİNAL DE NE OLDU?

 İşte Benim Stilim All Star Finalleri gecesine 6 yarışmacı kaldı. Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan final kıyafetleriyle jüri karşısına çıktı. İşte Benim Stilim All Star’ın kazananı SMS oylaması sonucu belirlendiği için jüri bu kez oylama yapmadı. Jüri üyeleri arasında İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo da yer aldı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir