Bahar Candan Bu Seferde Şeyma Subaşı'na Saldırdı! Söyledikleri Ortalığı Karıştırdı!

0

Bahar Candan Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisini paylaşarak şok sözlerde bulundu! Şeyma Subaşı’yı resmen hedef aldı! Bahar Candan, Şeyma Subaşı’ya neyin göndermesini yaptı! Bahar Candan sözleri ile gündeme bomba gibi düştü!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çıplak pozları yayınlanan Bahar Candan Acun Ilıcalı’nın metresi Ayça Çağla Altunkaya ve eski eşi Şeyma Subaşı. Subaşı’nın genç sevgiliyi taklit ettiğini ima eden Candan, Subaşı’ya “Ne kadar ezik” yorumunu yaptı.

Benim Stilim yarışmacısıyla üne kavuşan ve son dönemde yaptığı müstehcen paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan, Şeyma Subaşı’yla kafayı bozmuş durumda. Candan, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı paylaşarak benzer giyinen Subaşı’yı eleştirdi.

“Hem Özenti Hem Yaşlı”

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Candan, Mısırlı sevgilisi Meedo ile evlenmeye hazırlanan Subaşı’yı hedef alarak “Ne topal kadın” dedi. Subaşı’nın eskiden hayranı olduğunu söyleyen fenomen, “Hem özenti, hem yaşlı hem de Marsupilami’ye benziyor” dedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çıplak pozları ortaya çıkan Bahar Candan, “Ne topal kadın” diyerek Şeyma Subaşı’nı hedef aldı.

Subaşı’nın eskiden hayranı olduğunu söyleyen fenomen, “Hem özenti, hem yaşlı hem de Marsupilami’ye benziyor” dedi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir